SPONSORLUK

Tatavla Tiyatro Sponsorluk Kategorileri

 

MEKAN SPONSORLUĞU

Tiyatro binasının iç ve dış yenilenmesi için desteğinizi sunabilirsiniz. Bu destek karşılığında kurumunuzun isim ve logosu, destekleme oranınıza göre tiyatro mekanında bir veya birden fazla alanda görünür olacaktır. Bunula birlikte tiyatronun bütün projelerinin gerek matbu, gerekse dijital platformdaki yazılı ve görsel dökümanlarında, lansman malzemelerinde, basın bülten ve toplantılarında yer alabileceksiniz.

 

PROJE SPONSORLUĞU

Tiyatronun hazırlayacağı yeni oyunların prodüksiyonlarını ( yönetmen gideri, oyuncu gideri, telif gideri, dekor, kostüm, ışık, ses, makyaj, tanıtım vs. ) destekleyebilirsiniz. Bu destek karşılığında kurumunuzun isim ve logosu, desteklediğiniz oyunun gerek matbu, gerekse dijital platformdaki yazılı ve görsel dökümanlarında, lansman malzemelerinde, basın bülten ve toplantılarında yer alacaktır.

 

TURNE SPONSORLUĞU

Seçeceğiniz bir oyunun yerel, ulusal ya da uluslararası bir turnesini finansal olarak desteklediğinizde, gerek ön tanıtımda, gerekse turne boyunca bütün matbu ve dijital tanıtımlarda, lansman malzemelerinde, basın bülten ve toplantılarında yer alabileceksiniz.

 

BASIN, REKLAM VE TANITIM SPONSORLUĞU

Tiyatronun faaliyetlerinin geleneksel ve dijital medyada, kamusal alanların etkinlik tanıtım araçlarında reklam, haber, ropörtaj olarak yer almasını sağladığınızda ya da bunu sağlayan firmayı desteklediğinizde, desteklediğiniz faaliyetin gerek matbu, gerekse dijital platformdaki yazılı ve görsel dökümanlarında, lansman malzemelerinde, basın bülten ve toplantılarında kurumsal olarak yer alabilirsiniz.

 

DİJİTAL SPONSORLUK

 

Genel Dijital Sponsorluk

tatavlaperformans.com'un inşası, yenilenmesi, geliştirilmesi, eleman istihdamı ve tanıtımı için yapacağınız destekler karşısında kurumunuzun isim ve logosu, web sitesi ana sayfasında görünür olacaktır.

 

Tatavla Dijital / Okuma Tiyatrosu Sponsorluğu

Okuma tiyatrosunun gerçekleşmesi için gerekli prodüksiyon desteğini sunduğunuzda ( yönetmen gideri, oyuncu gideri, teknik alt yapı desteği, tanıtım vs. ), kurumunuzun isim ve logosu, desteklediğiniz oyunun gerek matbu, gerekse dijital platformdaki yazılı ve görsel dökümanlarında, lansman malzemelerinde, basın bülten ve toplantılarında yer alacaktır.

Tatavla Dijital / Açık Konservatuvar Sponsorluğu

Açık Konservatuvar eğitimlerinin gerçekleşmesi için destek verdiğinizde ( eğitmen gideri, teknik alt yapı desteği, tanıtım vs. ), seçtiğiniz konservatuvar sınıfının / sınıflarının eğitimleri boyunca, kurumunuzun isim ve logosu, tiyatronun bu eğitimle ilgili tanıtım yaptığı gerek matbu, gerekse dijital platformdaki yazılı ve görsel dökümanlarında, lansman malzemelerinde, basın bülten ve toplantılarında yer alacaktır.

 

Tatavla Dijital / Açık Çocuk Konservatuvar Sponsorluğu

Açık Çocuk Konservatuvarı eğitimlerinin gerçekleşmesi için destek verdiğinizde ( eğitmen gideri, teknik alt yapı desteği, tanıtım vs. ), seçtiğiniz konservatuvar sınıfının / sınıflarının eğitimleri boyunca, kurumunuzun isim ve logosu, tiyatronun bu eğitimle ilgili tanıtım yaptığı gerek matbu, gerekse dijital platformdaki yazılı ve görsel dökümanlarında, lansman malzemelerinde, basın bülten ve toplantılarında yer alacaktır.

 

Oyunların Dijital Versiyon Sponsorluğu

Tatavla Tiyatro’nun eski ve yeni oyunlarının digital platforma aktarılması ve yayınlanması için gereken desteği verdiğinizde ( teknik alt yapı, yönetmen gideri, oyuncu gideri, telif gideri, dekor, kostüm, ışık, ses, makyaj, tanıtım vs. ), desteklediğiniz oyunun her yayınlanışında, kurumunuzun isim ve logosu, desteklediğiniz oyunun gerek matbu, gerekse dijital platformdaki yazılı ve görsel dökümanlarında, lansman malzemelerinde, basın bülten ve toplantılarında yer alacaktır.

Sponsorluklar hakkında detaylı bilgi almak için

0212 233 52 30